Muzejs Daugavas krastos

            Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 2022.gada 19.maijā 5.,7.-9.klases skolēni devās ekskursijā uz Doles salu, kur apmeklēja Daugavas muzeju,kas atrodas Salaspils novadā.Skolēni piedalījās orientēšanās spēlē pa Doles salas muižas parka teritoriju,kur atraktīvā veidā meklēja atbildes un informāciju gan par vēstures,gan dabas jautājumiem. Spēles mērķis - attīstīt skolēnu orientēšanās, loģiskās domāšanas un komunikācijas prasmes, kā arī spēju radoši risināt uzdevumus, strādājot komandās un meklējot kopīgo risinājumu. Visiem ļoti patika,jo bija interesanti,varēja izskrieties.

            Lūk,skolēnu izvērtējums!

Marta:”Daugavas muzejs piedāvāja interesantus orientēšanās uzdevumus,jo varēja uzzināt dažādus faktus par Latvijas vēstures notikumiem un iedzīvotāju kultūru,kuri dzīvoja pie Daugavas.”

Loreta Daniela:“Man patika,jo varējām brīvi izpausties un atbildēt uz jautājumiem,kā arī apskatīt muzeja teritoriju un uzzināt daudz ko jaunu.”

Ervīns:”Bija apskatāmi interesanti eksponāti.”

Haralds:“Paldies jaukajai muzeja gidei !”

            Ekskursija palīdzēja attīstīt ne tikai saskarsmes un komunikācijas prasmes,bet arī  starppriekšmetu saikni latviešu valodā, vēsturē, sportā,dabaszinībās un sociālajās zinībās.

Pēc tam skolēni apmeklēja JympSpace batutu parku.

                                                                                                           Z.Kūkoja,8.klases audzinātāja