Šogad savu 85.dzimšanas dienu svin Latvijas izcilākais komponists Raimonds Pauls. Tā kā viņa daiļradi pazīst gan lieli, gan mazi, tad marta pirmajā pusē visiem Verēmu pamatskolas skolēniem bija iespēja piedalīties Latvijas skolas somas organizētajā tiešsaistes koncertlekcijā “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls.”.

Tas ir muzikāls stāsts par Raimonda Paula daiļradi - laikmetu, kurā viņš mācījies, strādājis , kā arī par Maestro šodienas muzikālajām gaitām. Skolēniem bija iespēja iepazīties arī ar ierakstu studijas darbu un uzzināt, kādu profesiju pārstāvji tur darbojas.

Daži skolēnu domu graudi pēc šīs koncertlekcijas.

• “Arī šai filmai Pauls komponēja mūziku?”

• “Mjāa.... Raimonds Pauls ..... Raimonds Pauls ir mūsu viss !”

Vecāko klašu skolēni atzinīgi vērtēja R.Paula ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā, arī kino mūzikā. Daudzi skolēni brīnījās par Maestro neticamajām darba spējām, taču daudziem tas bija pozitīvs piemērs, kā dzīvē kaut ko sasniegt. Caur šo koncertlekciju mūsu skolas skolēni bagātināja savu kultūras pieredzi.