pateicamies par dalību:

2018./2019.m.g.

  •  martai paulai sejānei 5.klase skatuves runas konkursā ,,zelta sietiņš'' skolotāja zinaida kūkoja 2018.gada 14.septembris

2017.2018.m.g.

  • laurai lejiņai  9.klase latgales reģiona 3.atklātajā angļu valodas olimpiādē 8.-9.klasēm skolotāja marina šarigina 2018.gada 27.aprīlis

  • unai serpovskai  8.klase latgales reģiona 3.atklātajā angļu valodas olimpiādē 8.-9.klasēm skolotāja marina šarigina 2018.gada 27.aprīlis

  • kristīnei bokiševai 9.klase latgales novadu bērnu un jauniešu interešu izglītības vizuālās mākslas un ķeramikas pulciņu radošajā konkursā ,,latviešu tautas teikas'' skolotāja daina dervenika 2018.gada 18.aprīlis

  • Danielam aleksandram lebedam 8.klase  skolu šaha olimpiādes finālā 2018.gada 13.aprīlis

  • liānai škuškauniecei 9.klase 2.atklātajā rēzeknes un viļānu novadu angļu valodas olimpiādē skolotāja marina šarigina 2018.gada 5.aprīlis

  • sārai volkovai 5.klase latvijas nacionālās bibliotēkas skaļās lasīšanas sacensībās 5.-6.klašu skolēniem reģionālajā konkursā skolotāja zinaida kūkoja 2018.gada 27.marts

  • andim mitrofanovam  8.klase rēzeknes novada vispārizglītojošo skolu kokapstrādes tehnoloģiju  konkursā ''topi par meistaru 2018'' skolotājs osvalds batņa  2018.gada 7.marts

  •  zandai kalvānei  4.klase rēzeknes novada dziesmu, deju un prasmju šovā ''vara talants 2018'' skolotāja maira gribuste 2018.gada 9.marts

  • vokālajam ansamblim 4.-6.klase rēzeknes novada dziesmu, deju un prasmju šovā ''vara talants 2018''skolotāja nellija deksne 2018.gada 9.marts

  • vokāli instrumentālajam ansamblim ..dūmi'' 8.-9.klase rēzeknes novada dziesmu. deju un prasmju šovā ''vara talants 2018'' skolotājs jānis pavlovskis 2018.gada 9.marts

  • vokāli instrumentālajam ansamblim 5.klase rēzeknes novada dziesmu, deju un prasmju šovā ''vara talants 2018'' skolotājs jānis pavlovskis 2018.gada 9.marts

  • andžejam rasimam 4.klase rēzeknes un viļānu novadu apvienības matemātikas olimpiādē skolotāja maira gribuste 2018.gada 6.marts

  • MARTAI PAULAI SEJĀNEI  4.KLASE RĒZEKNES NOVADA SKOLU JAUNATNES SKATUVES RUNAS KONKURSĀ  SKOLOTĀJA MAIRA GRIBUSTE    2018.GADA 20.FEBRUĀRIS

  • SINTIJAI OLUTNIKAI  8.KLASE   RĒZEKNES UN VIĻĀNU  NOVADU APVIENĪBU MATEMĀTIKAS  OLIMPIĀDĒ   SKOLOTĀJA ILONA DOVIDENKOVA    2018.GADA 16.FEBRUĀRIS

  • ANDIM MITROFANOVAM  8.KLASE   RĒZEKNES UN VIĻĀNU NOVADU APVIENĪBU MĀJTURĪBAS UN TEHNOLOĢIJU OLIMPIĀDĒ   SKOLOTĀJS OSVALDS BATŅA    2018.GADA 1.FEBRUĀRIS

  • SĀRAI VOLKOVAI  5.KLASE   6.ATKLĀTAJĀ LATGALES NOVADU LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDĒ SKOLOTĀJA ZINAIDA KŪKOJA    2018.GADA 24.JANVĀRIS

  • ANNIJAI IGAUNEI   5.KLASE    6.ATKLĀTAJĀ LATGALES NOVADU LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDĒ SKOLOTĀJA ZINAIDA KŪKOJA    2018.GADA 24.JANVĀRIS

  • DIĀNAI LEJIŅAI   3.KLASE    RODŪŠŪS DORBU KONKURSĀ, KAS VELTEITS LATGOLAS PATRIOTAM I DZEJNĪKAM ONTONAM SLIŠĀNAM   SKOLOTĀJA INĀRA RATNIECE    2018.GADA 18.JANVĀRI

  • ELIZABETEI BAIKOVAI    3.KLASE    RODŪŠŪS DORBU KONKURSĀ, KAS VELTEITS LATGOLAS PATRIOTAM I DZEJNĪKAM ONTONAM SLIŠĀNAM   SKOLOTĀJA INĀRA RATNIECE    2018.GADA 18.JANVĀRIS

  • KRISTĪNEI BOKIŠEVAI   9.KLASE   RĒZEKNES UN VIĻĀNU NOVADU APVIENĪBU LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDĒ SKOLOTĀJA ZINAIDA KŪKOJA    2018.GADA 15.JANVĀRIS

  • LĪGAI LAIZĀNEI   9.KLASE  RĒZEKNES UN VIĻĀNU NOVADU APVIENĪBU VĒSTURES OLIMPIĀDĒ SKOLOTĀJA MARIJA STRUCINSKA   2018.GADA 12.JANVĀRIS


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .