Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros 2019.gada 19.martā Verēmu pamatskolas 1.-3.klases skolēni

apmeklēja Latgales vēstniecībā Gors režisora Armanda Ekštets teātra izrādi “Noslēpumu sala”.

Izrāde bija par neparastiem piedzīvojumiem ar dažādiem interesantiem pavērsieniem, aizraujošām darbībām un mīklu minēšanu. Tajā tika atklāti dažādi noslēpumi un sajaukta atrastā pirātu  karte, bet sekojot slepenām norādēm izrādes varoņi atkal nokļuva uz pareizā ceļa un atrada pirātu noslēptos dārgumus.

Skolēniem ļoti patika teātra izrāde un jautrā aktieru spēle. Daži skolēni saskatīja un arī izteica izrādes galveno domu – ka tā bija par drošsirdību, labo sirdi, un to, ka zināšanas ir vērtīgākas par daudziem miljoniem un zeltu.