27. un 28. novembrī Verēmu pamatskolas 2., 3., 4. klases skolēni devās uz Latgales kultūrvēstures muzeju, lai piedalītos muzejpedagoģiskajā nodarbībā “Pirmo reizi izstādē”.Skolēni apmeklēja izstādi “Es - Latvijā”, kuras veidošanā piedalījās 70 Latgalē pazīstami mākslinieki. Šajā izstādē bija iespēja apskatīt dažādu veidu mākslas darbus, salīdzināt tos un iepazīt vēl nezināmos. Skolēni iepazinās arī ar tēlotājmākslas darbiem, instalācijām. Kā arī apskatīja un novērtēja iPad zīmētāja un gleznotāja Kazimira Laura gleznu izstādi, kas pārsteidza ar krāsu bagātību.Pēc izstādes aplūkošanas skolēni iejutās mākslinieka lomā un radīja paši savu mākslas darbu. Šie darbi tika atzinīgi novērtēti.

Sajūsmas pilni skolēni devās uz skolu, jo mākslas darbu izstāde un sava mākslas darba radīšana  bija atstājusi pozitīvu iespaidu uz viņiem.