Sveiciens no Mammadaba Vēstniecības Ziemeļlatgalē – Verēmu pamatskolas, šajā īpašajā laikā, kad mēs mācāmie pielāgoties jauniem apstākļiem!

Pēdējā nedēļā pirms tika uzsākts attālināts mācību process, Verēmu pamatskolā ritēja radoša projektu nedēļa. Sākumskolas klasēs tēma bija „Neparasto spēļu pasaule”. Tas bija aizraujošs ideju meklēšanas, radīšanas un īstenošanas process. Izmantojot dažādus kartona iepakojumus, izlasītus žurnālus, dabas materiālus u.c., tika radītas interesantas spēles. Visas izdomātās spēles tika izspēlētas un atzinīgi novērtētas. Diemžēl izpalika prezentācija, jo sākās citāds mācību process. Kopā ar skolēniem nolēmām parādīt savas idejas arī jums. Varbūt tās iedvesmo kādu šajā laikā radoši padarboties. Mēs esam pārliecināti, ka kopīga spēļu izgatavošana no mājās pieejamiem materiāliem un, protams, kopīga to spēlēšana ģimenē, kā arī dalīšanās ar savām idejām, rada prieku. Lai veicas!

„Apēd sieru!” – no kartona kastes izgatavota spēle, kā  metamie kauliņi izmantoti kastaņi. Par metienu skaitu var vienoties paši spēlētāji. Skaitām kopā punktus un mācamies rēķināt! Uzvar tas, kurš pēc  noteiktā metienu  skaita iegūst vairāk punktu. Uzvarētājam noteikti pienākas kāds kārumiņš!

„Labirints”

„Ceļotājs”

image004

„Kurš bagātāks?”

„Skaida”

 „Jautājumi un uzdevumi”

 „Pēc rozes uz Latviju”

 „Stāstnieki”

 Darboties prieku un radošas idejas!

Verēmu sākumskolas skolēni un skolotāja Ineta Bauga