Individuālie mācību piederumi 9.klasei

2018./2019.mācību gadam

Mācību darbam nepieciešamie skolēna individuālie piederumi, kas jānodrošina       vecākiem.

Literatūra Līniju  klade ( var turpināt no iepriekšējā gada), rakstāmpiederumi, krāsu zīmuļi vai flomāsteri,vai krāsainas pildspalvas, vai marķieris, lineāls, līmes zīmulis
Mājturība un tehnoloģijas Meitenēm: Tamborēšana: diegi un atbilstoša numura tamboradata mežģīņtamborējuma (sedziņas, somiņas u.c. pēc izvēles) veidošanai Kombinētie darbi: skolēns pats izvēlas trīs rokdarbu tehnikas un nepieciešamos materiālus, izvēlētā izstrādājuma(lelles, apģērba, rotu, interjera priekšmeta, u.c., pēc izvēles) izgatavošanai izvēlētajās rokdarbu tehnikās.
Zēniem: Pildspalva,zīmulis,dzēšgumija,lineāls,cirkulis, rūtiņu klade (vēlams biezāka uz vairākiem gadiem),rotzāģa asmenīši (salaušanas gadījumā) – 1 iepakojums,plastilīns,papīra nazītis, PVA līme,guaša krāsas, otiņas,šķēres,kartons, vai biezāks papīrs 3-4 A4 formāta loksnes.
Vizuālā māksla Papīrs(3 saskaņotu krāsu A4 kartons; viena A2 lapa pelēkā  kartona darbu noformēšanai ), līmlente un  PVA līme, guašas krāsas un dažāda platuma otiņas(3gab.), parastie(grafīta) zīmuļi (dažādas cietības-2gab.), krāsainie zīmuļi (mīksti- vēlams akvareļu), tušas vai gēla pildspalvas (2gab.), plastilīns vai veidojamā masa, akvareļu papīrs A3 (2 bloki), dzēšamgumija, zīmuļu asināmais Atkarībā no skolēna izvēlētā darba, vēl var būt nepieciešami citi tekstilmateriāli vai rāmji darbu noformēšanai, dažādas auklas, stieple, makšķeraukla, u.c.
Latvijas, pasaules vēsture Pierakstu klade, rakstāmpiederumi
Fizika Pierakstu klade vai no iepriekšējā gada, rakstāmpiederumi
Kīmija Pierakstu klade vai no iepriekšējā gada ,rakstāmpiederumi
Ģeogrāfija Pierakstu klade vai no iepriekšējā gada, rakstāmpiederumi