Individuālie mācību piederumi 8.klasei.

2018./2019.mācību gadam

Mācību darbam nepieciešamie skolēna individuālie piederumi, kas jānodrošina     vecākiem.

Literatūra Līniju  klade ( var turpināt ni iepriekšējā gada), rakstāmpiederumi, krāsu zīmuļi vai flomāsteri,vai krāsainas pildspalvas, vai marķieris, lineāls, līmes zīmulis
Bioloģija Pierakstu klade diviem gadiem vai no iepriekšējā gada
Mājturība un tehnoloģijas Meitenēm: Adīšana:vilnas vai akrila dzija adīta izstrādājuma izgatavošanai(skolēns ada pēc piegrieztnes –topiņu, vesti, u. c. izvēles)un atbilstoša numura 5 adāmadatas. Aušana:Tamborējamie diegi (velku diegiem) un krāsaina vilnas vai akrila  dzija gobelēna aušanai, adata aušanai (ar lielu adatas aci).
Zēniem: Pildspalva,zīmulis,dzēšgumija,lineāls,cirkulis, rūtiņu klade (vēlams biezāka uz vairākiem gadiem),rotzāģa asmenīši (salaušanas gadījumā) – 1 iepakojums,plastilīns,papīra nazītis, PVA līme,guaša krāsas, otiņas,šķēres,kartons, vai biezāks papīrs 3-4 A4 formāta loksnes.
Vizuālā māksla Papīrs(3 saskaņotu krāsu A4 kartons; viena A2 lapa pelēkā  kartona darbu noformēšanai ), līmlente un  PVA līme, guašas krāsas un dažāda platuma otiņas(3gab.), parastie(grafīta) zīmuļi (dažādas cietības-2gab.), krāsainie zīmuļi (mīksti- vēlams akvareļu), tušas vai gēla pildspalvas (2gab.), plastilīns vai veidojamā masa, akvareļu papīrs A3 (2 bloki), dzēšamgumija, zīmuļu asināmais .     Atkarībā no skolēna izvēlētā darba, vēl var būt nepieciešami citi tekstilmateriāli vai rāmji darbu noformēšanai, dažādas auklas, stieple, makšķeraukla, u.c.
Krievu valoda 1 līniju burtnīca
Latvijas, pasaules vēsture Pierakstu klade, rakstāmpiederumi
Fizika Pierakstu klade diviem gadiem, rakstāmpiederumi
Ķīmija Pierakstu klade diviem gadiem, rakstāmpiederumi