Individuālie mācību piederumi 7.klasei.

2018./2019.mācību gadam

Mācību darbam nepieciešamie skolēna individuālie piederumi, kas jānodrošina     vecākiem.

Literatūra Līniju  klade ( var turpināt no iepriekšējā gada), rakstāmpiederumi, krāsu zīmuļi vai flomāsteri, vai krāsainas pildspalvas, vai marķieris, lineāls, līmes zīmulis
Bioloģija Pierakstu klade trim gadiem, rakstāmpiederumi
Mājturība un tehnoloģijas MeitenēmAdīšana: vilnas vai akrila dzija 50g – adījuma  rakstu  apgūšanai un dzija cimdu  adīšanai(vēlamas 3 krāsas)  un atbilstoša numura adāmadatas Izšūšana: kanvas audums(pietiek 20x20cm) izstrādājuma izgatavošanai  klājdūrienu tehnikā un krāsaina vilnas vai akrila  dzija, adata izšūšanai (ar lielu adatas aci) Auduma apdruka: audums (var organzas vai zīda) un krāsas (vismaz 2 krāsas un 1kontūrkrāsa ) zīda apgleznošanas  tehniku apgūšanai; vai kokvilnas audums un krāsas batikas tehnikas apgūšanai.
Zēniem: Pildspalva, zīmulis, dzēšgumija, lineāls, cirkulis, rūtiņu klade (vēlams biezāka uz vairākiem gadiem), rotzāģa asmenīši (salaušanas gadījumā) – 1 iepakojums, plastilīns, papīra nazītis, PVA līme, guaša krāsas, otiņas, šķēres, kartons, vai biezāks papīrs 3-4 A4 formāta loksnes.
Vizuālā māksla Papīrs(3 saskaņotu krāsu A4 kartons; viena A2 lapa pelēkā  kartona darbu noformēšanai ), līmlente un  PVA līme, guašas krāsas un dažāda platuma otiņas(3gab.), parastie(grafīta) zīmuļi (dažādas cietības-2gab.), krāsainie zīmuļi (mīksti- vēlams akvareļu), tušas vai gēla pildspalvas (2gab.), plastilīns vai veidojamā masa, akvareļu papīrs A3 (2 bloki), dzēšamgumija, zīmuļu asināmais Atkarībā no skolēna izvēlētā darba, vēl var būt nepieciešami citi tekstilmateriāli vai rāmji darbu noformēšanai, dažādas auklas, stieple, makšķeraukla, u.c.
Krievu valoda 1 līniju burtnīca
Latvijas, pasaules vēsture Pierakstu klade, rakstāmpiederumi
Ģeogrāfija Pierakstu klade trim gadiem, rakstāmpiederumi