Individuālie mācību piederumi 6.klasei.

2018./2019.mācību gads

Mācību darbam nepieciešamie skolēna individuālie piederumi, kas jānodrošina       vecākiem.

Literatūra Līniju  klade ( var turpināt no iepriekšējā gada), rakstāmpiederumi, krāsu zīmuļi vai flomāsteri,vai krāsainas pildspalvas, vai marķieris, lineāls, līmes zīmulis
Dabaszinības Pierakstu klade
Mājturība un tehnoloģijas Meitenēm: Adīšana: vilnas vai akrila dzija 50g – adīšanas pamatu apgūšanai un dzija zeķu adīšanai, 5 adāmadatas, Atbilstoša numura piecas  adāmadatas Izšūšana: kanvas audums 30x30 cm  un balti muline diegi  balto darbu tehnikas  apgūšanai
Zēniem: Pildspalva, zīmulis, dzēšgumija, lineāls,c irkulis, rūtiņu klade (vēlams biezāka uz vairākiem gadiem),rotzāģa asmenīši (salaušanas gadījumā) – 1 iepakojums,plastilīns,papīra nazītis, PVA līme,guaša krāsas, otiņas,šķēres,kartons, vai biezāks papīrs 3-4 A4 formāta loksnes.
Vizuālā māksla Papīrs(3 saskaņotu krāsu A4 kartons; viena A2 lapa pelēkā  kartona darbu noformēšanai ), līmlente un  PVA līme, guašas krāsas un dažāda platuma otiņas(3gab.), parastie(grafīta) zīmuļi (dažādas cietības-2gab.), krāsainie zīmuļi (mīksti- vēlams akvareļu), tušas vai gēla pildspalvas (2gab.), plastilīns vai veidojamā masa, akvareļu papīrs A3 (2 bloki), dzēšamgumija, zīmuļu asināmais .      Atkarībā no skolēna izvēlētā darba, vēl var būt nepieciešami citi tekstilmateriāli vai rāmji darbu noformēšanai, dažādas auklas, stieple, makšķeraukla, u.c.
Krievu valoda 1 līniju burtnīca
Latvijas, pasaules vēsture Pierakstu klade, rakstāmpiederumi