Individuālie mācību piederumi 5.klasei.

2018./2019.mācību gads

Mācību darbam nepieciešamie skolēna individuālie piederumi, kas jānodrošina        vecākiem.

Literatūra Līniju  klade, rakstāmpiederumi, krāsu zīmuļi vai flomāsteri,vai krāsainas pildspalvas, vai marķieris, lineāls, līmes zīmulis
Dabaszinības Pierakstu klade diviem gadiem
Mājturība un tehnoloģijas Meitenēm: Tamborēšana: Vilnas  vai akrila dzija 50g ,(tamborēšanas pamatu apgūšanai) un atbilstoša tamboradata; dzija tamborēta izstrādājuma(rotaļlietas, čību, u.c. pēc izvēles) izgatavošanai Izšūšana: kanvas audums(20x20cm –krāsaino darbu dūrienu apgūšanai) Audums  un diegi izšūta izstrādājuma izgatavošanai( sedziņas, spilventiņa, u.c. pēc izvēles), krāsaini muline diegi un adata izšūšanai
Zēniem: Pildspalva, zīmulis ,dzēšgumija, lineāls, cirkulis, rūtiņu klade (vēlams biezāka uz vairākiem gadiem),rotzāģa asmenīši (salaušanas gadījumā) – 1 iepakojums,plastilīns,papīra nazītis, PVA līme,guaša krāsas, otiņas,šķēres,kartons, vai biezāks papīrs 3-4 A4 formāta loksnes.
Vizuālā māksla Papīrs(3 saskaņotu krāsu A4 kartons; viena A2 lapa pelēkā  kartona darbu noformēšanai ), līmlente un  PVA līme, guašas krāsas un dažāda platuma otiņas(3gab.), parastie(grafīta) zīmuļi (dažādas cietības-2gab.), krāsainie zīmuļi (mīksti- vēlams akvareļu), tušas vai gēla pildspalvas (2gab.), plastilīns vai veidojamā masa, akvareļu papīrs A3 (2 bloki), dzēšgumija, zīmuļu asināmais.