2018. gada 20. aprīlī Verēmu pamatskolā norisinājās Karjeras izglītības attīstības pasākums Kā strādā inženieri ”. Pasākumā piedalījās skolēni no 1-6.klasēm.

„Mazās Brīnumzemes” izglītojošās nodarbības un tehnoloģiju darbnīcas ir plānotas un organizētas ar mērķi dot iespēju iepazīt “darba pasauli”, izzināt dažādas profesijas un prasmes, kā arī inženierzinātņu, mākslas jomas un starpnozaru radošuma šodienas un nākotnes iespējas.

Izzinošā piedzīvojuma laikā skolēni uzzināja, kā tiek veidota un kā darbojas aizraujošā modelisma pasaule. Iepazina tehnoloģijas, kas spēj darbināt miniatūrus vilcienus, auto un fabrikas, kā arī paši apguva telpisku maketu izveides pamatzināšanas un iemaņas. Tomēr būtiskākais – dalībnieki guva priekšstatu, kā tiek pieņemti lēmumi un cik daudz dažādu prasmju ir nepieciešamas ikvienam, kas izveidojis savu biznesu un dod darbu sev un citiem.

Karjeras pasākuma otrajā daļā, katram skolēnam tik dota iespēja iejusties “Mazās Brīnumzemes” darbinieka lomā - darbnīcā viņi apguva maketu būves iemaņas un izveidoja paši savu 3D pasaules gabaliņu. Dodoties mājup, izveidotos maketus dalībnieki ņēma līdzi – sava pašvērtējuma celšanai un nākotnes profesionāļu sapņu, prasmju un zināšanu turpmākai iedvesmai.

Pedagoģe karjeras konsultante: Santa Vorkale