2018. gada 20.februārī Verēmu pamatskolā norisinājās Karjeras izglītības attīstības pasākums „Friziera meistarklase”. Pasākumā piedalījās skolēni no 7. – 9. Klasēm.

Skolēniem demonstrēja prezentāciju, kurā teorētiski tika sniegta informācija par friziera profesiju, par šīs profesijas nepieciešamajām prasmēm un zināšanām. Vēl  skolēni tika iepazīstināti ar tām personības īpašībām, kuras nepieciešamas, lai varētu strādāt šajā profesijā, kā arī izglītības iespējām, kuras paver friziera profesiju.
Skolēni paši varēja būt arī modeļu lomā un daži no viņiem šo iespēju izmantoja, lai iegūtu sev jaunu matu griezumu, vai arī vienkārši iegūtu skaistu frizūru.  Pasākuma vadītāja iepazīstināja arī visus ar tiem darba instrumentiem, kuri nepieciešami ikdienas darbā.

Paldies par iegūto pieredzi!

Pedagoģe karjeras konsultante: Santa Vorkale