Adamovas sanatorijas internātpamatskolā, 2018.gada 24.janvāri notika Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” karjeras attīstības atbalsta pasākums „Dabaszinātņu profesiju kaleidoskops”, kuru apmeklēja arī Verēmu pamatskolas skolēni no 5.,7. un 8.klases. Pasākuma laikā skolēni iepazinās ar tām profesijām, kas nodarbojas astronomiju, bioloģiju un citām dabaszinātnēm.  Praktiskajā nodarbībā, kas notika „teltī”, 30 minūšu garumā skolēniem bija iespēja vērot demonstrējumu  par Visumu un tajā esošajiem debess objektiem. Demonstrējuma metode un „telts” skolēniem šķita ļoti interesanta un aizraujoša, jo viņiem tā lika justies tā, itkā viņi reālajā dzīvē dotos ceļojumā pa Visumu. Demonstrējums attiecīgajām vecuma grupām tika veidots atbilstoši skolēnu zināšanu resursam. Šī nodarbība ļāva skolēniem vērot, analizēt redzēto,  pilnveidot savu lietpratību, kā arī  nodarbību vadītāji meistarīgi apspēlēja dažādu  profesiju pārstāvju devumu pētniecībai un  aprīkojuma izveidē.

Pedagogs karjeras konsultants  - Santa Vorkale