7.decembrī  Verēmu pamatskolā viesojās Inese Grandāne ar interaktīvu nodarbību “Mūsu Latvijas noslēpumi”. Ikvienam 1.-9.klases skolēnam bija iespēja iepazīt Latvijas “noslēpumus” un noslēpumainās vietas. Tas radīja ne tikai interesi, bet arī stiprināja valstisko piederību Latvijai un ļāva palūkoties uz mūsu valsti no cita skatu punkta.

Skolēniem tika piedāvāta lielformāta spēle “Mūsu Latvijas noslēpumi”, kas aizraujošā veidā papildināja skolēnu zināšanas par Latvijas dabu un tās pilsētām, paplašināja skolēnu redzesloku, mācīja orientēties Latvijas kartē. Pēc šīs spēles skolēni pildīja atraktīvus uzdevumus.

Nodarbības noslēgumā sajūsmas pilni skolēni pateicās I.Grandānei par interesantajām un aizraujošajām aktivitātēm. Vēlreiz paldies nodarbības vadītājai. Ceram uz turpmāku sadarbību!