Tēvu diena Verēmu pamatskolā

13. septembrī mūsu skolā notika Tēvu dienai veltīts pasākums ,,Darām kopā”, kur katras klases tēvi un vectētiņi kopā ar bērniem gatavoja vienu meistarstiķi no koka. Pasākums sākās ar skolas direktores uzrunu, kur viņa atzīmēja, cik būtiski ģimenēs ir būt kopā, darīt kopējus darbus, svinēt svētkus, priecāties

Ar prieku varēja vērot sadarbību, kas notika starp paaudzēm. Prieks bija ne tikai bērnu, bet arī vecāku acīs. Darba stunda meistarojot, apmācot bērnus galdniecībai un meistarībai paskrēja nemanot, Skolas pagalms dunēja no āmuru skaņām, zāģu švīkstoņas, motora dunoņas, smiekliem un jautrības. Noslēgumā katra klase dižojās ar savu veikumu. Patiešām katra grupa varēja lepoties ar padarīto. Visi meistari no bērniem saņēma pateicības medaļas.

Kā jau pēc talkas un kopēja darba nevarēja iztikt bez kārtīga mielasta. Skolas pagalmā visi kopīga baudīja saimnieču sarūpēto rudens sautējumu un siltu tēju. Garšoja patiesi lieliski!

Liels paldies visiem vecākiem, kas izbrīvēja laiku, lai būtu kopā ar bērniem darbībā un tiem, kas bija kopā ar mums savās domās!